Říjen 2012

On the set of Gossip Girl (1.a 2.10.2012)

3. října 2012 v 20:59 | Gossip Girl |  On the set - 6 season

Mám tu pro Vás další fotky z natáčení. I 1. října se natáčelo v ulicích New Yorku a na fotkách můžete vidět Leighton, Blake, Kaylee, Chace a Eda. Natáčela i Michelle, ale její fotky jsou zde.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tady mám fotky ještě fotky z 2. října, kdy se natáčela pravděpodobně stejná scéna, jako předchozí den.Navíc se ještě točily scény s Robertem (Bart Bass) a večerní scéna s Blake a Pennem.On the set of Gossip Girl (Gallery update)

3. října 2012 v 16:19 | Gossip Girl |  On the set - 6 season

Tyto fotky jsou z 20. září, kdy natáčeli Blake Lively a Barry Watson.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotek z 24. září je poměrně dost a na place byli Leighton, Michelle, Chace a Penn. Pravděpodobně se natáčela epizoda z období kolem Halloweenu.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A poslední fotky jsou ne úplně kvalitní fotky Blake a Penna z 28. září.


Pořád hledám spoluadminy ;)

2. října 2012 v 19:49 | Gossip Girl
Ahoj, nemáte kdokoliv zájem o to, stát se spoluadminem tohoto blogu?

Narozeninový projekt - IAN SOMERHALDER

2. října 2012 v 17:59 | Gossip Girl
pořádaný blogem:

ian-somerhalder.blog.cz

Oficiální text blogu:
Zdravím!
Určitě jste si všimli, že skoro na každém blogu je nějaký narozeninový projekt. To, že ho chci uskutečnit i tady neznamená, že chci někoho kopírovat nebo se opakovat, jen chci Ianovi vyjádřit svůj obdiv a podporu a ukázat mu, že na něj myslím jak já, tak fanoušci z Česka i Slovenska. Těmito několika větami na úvod bych to ráda vysvětlila, takže prosím, poznámky si nechte a zapojte se s námi!

Ian Somerhalder oslaví dne 8.12.2012 své 34. narozeniny. Ráda bych mu touto cestou popřála vše nejlepší. Ovšem kdyby mu každý zvlášť tlačil své přání, myslím, že moc z nich by si nepřečetl. Byla bych ráda, kdybychom mohli všichni spojit naše síly a vytvořit nějaké přání.

Popřej Ianovi s náma!
Zaujal tě tento článek, máš ráda Iana nebo mě chceš podpořit? Pak není nic lehčího než na mail is-birthday@email.cz poslat své přání. Není stanovené, jak přesně má přání vypadat, zda ho vytvoříte v grafickém programu, nebo se vyfotíte s nějakým nápisem, na kterém budete Ianovi přát, to všechno je již na vás. Fantazie se meze nekladou! Vytvořila jsi dva přání? Nevadí, klidně nám to taky pošli. Čím víc přání budeme mít, tím větší šance, že se nám povede Iana zaujmout.

Ian je taky jen člověk
Je mi jasné, že to nebude první projekt, který by rád popřál Ianovi na jeho narozeniny. Ovšem pokud ho vytvoří dvacet lidí a všichni mu budeme cpát naše videa, moc daleko se nedostaneme. Čím větší celek vytvoříme, tím máme zase trochu větší šanci. O čem mluvím? Protože podle mě není řešení na 20 blozích o Ianovi udělat 20 projektů, spojila jsem síly s blogerkou Simou, kterou můžeš znát z blogu vampirediaries-sk.blog.cz. Projekt budeme propagovat obě a kdyby se chtěl někdo připojit, budeme jen rády. Stačí, když si dáte na blog ikonku, kterou najdete na úvodu článku.

Pokud nám pošlete adresu vašeho blogu, kde bude umíštěna naše ikonka, získáte u nás reklamu! A to po celou dobu, co budete mít na blogu ikonku!

"Uděláme Ianovi radost"
No a celý ten článek by byl zbytečný, kdybychom nepočítali s tím, že se na to koukne. Můžete si být jistí, že já mu zaspamuju zeď jak jen to půjde, Sima snad taky. Ovšem chtělo by to ještě někoho, kdo by nám v tom pomohl. Osobám, které nám pomůžou posílat Ianovi odkazy na naše video, můžeme slíbit toto↓
> měsiční a hlavně viditelná reklama na blogu ian-somerhalder.blog.cz a vampirediaries-sk.blog.cz
> budete také podepsání pod tímto projektem
> grafika, o kterou si napíšete

Doufám, že se vás zapojí co nejvíce, abychom mohli Iana skutečně překvapit. Ještě vám nenapíšu, do kdy můžete posílat, ale bude to ještě hoodně dlouho, protože máme dost času. Nechtěly jsme ale nic uspěchat a získat co nejvíce přání!

Děkujeme všem, co se zapojí!
Xoxo, Lexi a Sima